Всеукраїнський студентський конкурс «Аудитор»

До уваги учасників Всеукраїнського студентського конкурсу «Аудитор»

                                     Дорогі друзі!

     Минулий рік увійшов в історію незалежної України як один з найскладніших. Події, що відбуваються в нашій країні, так чи інакше зачепили всіх, вони ще довго будуть відгукуватися в нашому житті.

     Ми розуміємо, що в сьогоднішній ситуації є ряд об'єктивних причин, за якими проведення конкурсу в тому форматі, в якому він проходив останні кілька років, неможливе.

     Ще минулого року ми зіткнулися з тим, що багато студентів не змогли взяти участь у всіх турах конкурсу через події, які відбуваються в нашій країні. Сьогодні ми не можемо забезпечити повноцінну участь у конкурсі студентів з Криму, Луганської та Донецької областей. Ми об'єктивно не спроможні гарантувати безпеку студентів, які приїжджають на 2-й і 3-й тури, і розуміємо занепокоєння їх батьків. Різко «згортати» масштаби проведення конкурсу, спішно докорінно змінювати склад конкурсних завдань через набуття чинності новим ПКУ, суть якого поки що малозрозуміла навіть досвідченим практикуючим бухгалтерам, ми не вважаємо розумним.

     У зв'язку з усім вищесказаним ми прийняли рішення про призупинення проекту конкурсу «Аудитор».

     Нам дуже приємно, що для багатьох тисяч молодих, талановитих і цілеспрямованих студентів - учасників конкурсу за 15 років ми стали справжніми друзями. Ми пишаємося, що завдяки участі і перемозі в конкурсі «Аудитор» багато хто з вас зробив упевнений крок на великому професійному шляху. Ми вдячні всім, хто брав активну участь у підготовці та проведенні конкурсу «Аудитор».

     Начасі розробляється новий соціальний проект, спрямований на підтримку талановитої студентської молоді та розвиток її професійних і творчих здібностей. У нього вже є ім'я - «Академія «Фактор ». Ми обов'язково будемо повідомляти про розвиток цього проекту і запрошувати вас до участі в ньому. Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах.


Оргкомітет Всеукраїнського студентського конкурсу «Аудитор»