Пресса о нас

Нагородження переможцiв конкурсу "Аудитор"

У Харківській обласній державній адміністрації відбувся урочистий прийом на честь лауреатів та переможців ІХ міжрегіонального студентського конкурсу "Аудитор-2008".

Конкурс "Аудитор" — найстаріший соціальний проект корпорації "Фактор" у галузі освіти. Ідея конкурсу, що виникла в 1999 році, полягала в підтримці обдарованої молоді, створенні умов та можливостей для професійного зростання сьогоднішніх студентів — завтрашніх фахівців. Вже три роки поспіль конкурс проходить під патронатом обласної державної адміністрації.

На думку голови облдержадміністрації Арсена Авакова, цей конкурс допомагає виділити юнаків та дівчат, котрі мають високий рівень знань та вміють ці знання застосувати. "Талановиті студенти, за якими майбутнє нашої країни, є в кожному без винятку вузі Харківщини, - наголосив керівник області, - Приємно, що рік від року їх кількість, так само як і кількість учасників конкурсу "Аудитор", неухильно зростає".

Як вважає керівник корпорації "Фактор" Сергій Політучий, значний інтерес студентів до конкурсу зумовлений не лише бажанням отримати одну з премій (для переможців було засновано стипендії на наступний навчальний рік у розмірі 200, 150 і 100 гривень щомісяця), а й бажанням конкурсантів об'єктивно перевірити рівень своїх теоретичних знань та практичних навичок.

Цього року в конкурсі взяли участь понад 1000 студентів із 30 вузів України. До другого туру конкурсу вийшли 95 студентів, а право брати участь у третьому турі в запеклій боротьбі вибороли 14 осіб. З них 10 — студенти харківських вузів і 4 — вузів Одеси та Києва.

  За підсумками третього туру були визначені переможці та лауреати конкурсу. Подяками, сертифікатами на річну передоплату газети "Бухгалтерський облік" та Енциклопедією господарських операцій під час урочистого прийому були відзначені кафедри вузів, що брали активну участь у конкурсі, та учасників конкурсу, які показали високі результати.

"Сьогодні держава, наука та бізнес мають бути партнерами у спільній справі — розвитку інтелектуального потенціалу країни. Конкурс "Аудитор" — яскравий приклад такої успішної співпраці. Я впевнений: підтримка молодих талановитих фахівців — запорука подальшого успішного розвитку вітчизняного бізнесу та соціально-економічного піднесення України", - наголосив Арсен Аваков.

Нам дуже приємно наголосити на тому, що за активну участь у IX Міжрегіональному конкурсі «Аудитор - 2008» та високий рівень підготовки студентів було нагороджено завідуючу кафедри обліку і аудиту Чумак Оксану Володимирівну. Прийміть найщиріші привітання з цього приводу, творчих Вам успіхів та натхнення.

16 Ноября 2009г.