Історія

Переможці конкурсу "Аудитор-2006"Конкурс «Аудитор» було засновано Видавничо-консалтинговою корпорацією «Фактор» у 1999 році. Цей конкурс було підтримано Харківською міською радою, Комітетом у справах сім'ї та молоді Головного управління з гуманітарних і соціальних питань Харківської міської ради, Радою ректорів Харківського вузівського центру. У першому конкурсі у 1999 році взяли участь лише 250 студентів із 10 вищих навчальних закладів Харкова I — IV рівнів акредитації.

Конкурс "Аудитор-2007", 2-й турУ 2002 році бажаючих узяти участь у конкурсі було вже понад 1000 (із 25 харківських вищих навчальних закладів). Значний інтерес до конкурсу був спричинений не лише бажанням студентів отримати грошову премію, а і прагненням конкурсантів об'єктивно перевірити рівень своїх теоретичних знань і практичних навичок.

"Аудитор-2007", промова переможиці конкурсуПро конкурс «Аудитор-2003», четвертий по черзі, почали говорити як про нову традицію в науковому, студентському житті Харкова. Про популярність конкурсу серед студентів економічних спеціальностей свідчить те, що за чотири роки кількість його учасників зросла у 10 разів! У 2003 році в конкурсі взяли участь 1500 осіб із 30 харківських вищих навчальних закладів I — IV рівнів акредитації.

"Аудитор-2008", журі працюєУ 2006 році конкурс «Аудитор» отримує підтримку Міністерства освіти і науки України. Таким чином, ініціатива корпорації «Фактор», що об'єднала під час проекту досвідчених фахівців-практиків, наукову еліту і талановиту молодь, знаходить підтримку на державному рівні. Крім того, він набуває статусу міжрегіонального, охопивши вищі навчальні заклади Харкова, Києва, Львова, Донецька і Запоріжжя. З 2006 року в конкурсі мають право брати участь лише студенти ВНЗ III — IV рівня акредитації.

"Аудитор-2008", нагородження лауреатівУ 2007 році географічні межі конкурсу значно розширилися, і до вже традиційних міст-учасників — таких, як Харків, Київ, Львів, Донецьк і Запоріжжя, приєдналися Дніпропетровськ, Луганськ, Одеса і Сімферополь. У другий тур конкурсу вийшли 62 студенти, а право брати участь у III турі у завзятій боротьбі вибороли 12 конкурсантів: із них 7 — студенти харківських ВНЗ і 5 — з ВНЗ Одеси, Києва і Донецька.

10-річчя конкурсу "Аудитор", увілейні урочистості2009 рік став для конкурсу «Аудитор» ювілейним. В урочистостях, присвячених 10-річчю конкурсу «Аудитор» і вшануванню його переможців, взяли участь представники Харківської обласної державної адміністрації, Ради ректорів харківського вузівського центру, ректори провідних вищих навчальних закладів Харкова, а також лауреати конкурсу минулих років.

Найбільшу кількість переможців конкурсу за підсумками 10 років підготували Харківський національний економічний університет, Харківський аграрний університет ім. Докучаєва, Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія», Київський національний торговельно-економічний університет, Харківська національна академія міського господарства, Одеський державний економічний університет, Харківський державний університет харчування і торгівлі та Донецький національний технічний університет.

У 2010 році конкурс "отримав прописку" у всесвітній мережі Інтернет: з`явився сайт конкурсу, а також була вперше впроваджена нова система тестування - в онлайн режимі. Це дозволило ще більше розширити межі конкурсу, до його учасників приєдналися студенти кримських вищіх навчальних закладів. Перший досвід виявивля вдалим.