Пресса о нас

Конкурс "Аудитор" - інвестиції в майбутнє

В облдержадміністрації пройшов урочистий прийом, присвячений підбиттю підсумків щорічного міжрегіонального студентського конкурсу "Аудитор". Організаторами конкурсу є видавничо-консалтиногова корпорація "Фактор", обласна державна адміністрація і Рада ректорів Харківського міжвузівського центру.

У конкурсі "Аудитор – 2007" взяли участь більше тисячі студентів з 32-х вузів Харкова, Києва, Львова, Запоріжжя, Одеси, Дніпропетровська, Сімферополя, Луганська і Донецька. У другий тур конкурсу вийшли 62 студенти, а право боротися за звання кращого з кращих в третьому турі конкурсу отримали 12 чоловік. Показово, що 7 з них представляють саме вузи Харківщини, що ще раз підкреслює лідируюче положення наших вищих учбових закладів в Україні.Як відзначили переможці конкурсу, знання – це ключ, а перемога в конкурсі означає отримання золотого ключика, який може відкрити багато дверей.

З думкою учасників згоден і президент ВКК "Фактор" Сергій Політучий: "На щастя, сьогодні у нас кожен студент своїми знаннями може заробити собі не тільки статус в житті, але і гідну матеріальну винагороду своєї праці".

Голова Ради ректорів Харківського міжвузівського центру, ректор ХНУ ім. Каразіна Віль Бакіров вважає, що конкурс "Аудитор-2007" - один з прикладів реалізації в Харківській області елементів пошуку взаєморозуміння між владою, наукою і бізнесом. На думку Віля Бакірова, цього року конкурс пройшов на дуже високому рівні.

Голова облдержадміністрації Арсен Аваков упевнений, що увага з боку влади і до цього конкурсу, і до інших конкурсів, які проходять на Харківщині серед молодих вчених, студентів і школярів, створює ту неповторну атмосферу, в якій і слід виховувати громадян Великої України. Що стосується безпосередніх переможців "Аудитора-2007", то всі вони отримали дипломи облдержадміністрації, Ради ректорів Харківського міжвузівського центру і ВКК "Фактор", сертифікати на отримання стипендій ФКК "Фактор" і цінні подарунки.

20 Ноября 2009г.