Условия участия

П О Л О Ж Е Н Н Я
про проведення конкурсу «Аудитор-2014»
серед студентів вищих навчальних закладів

1. Загальні положення.

Конкурс «Аудитор» започатковано в 1999 р. серед студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів III – IV рівнів акредитації. Конкурс проводиться щорічно за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Харківської обласної державної адміністрації, Ради ректорів вищих навчальних закладів III – IV рівнів акредитації Харківського регіону.

2. Мета та завдання конкурсу.

Конкурс проводиться з метою підвищення престижу вищої економічної освіти, виявлення талановитих і перспективних студентів економічних спеціальностей з високим рівнем знань у галузі бухгалтерського обліку та аудиту, подальшої реалізації творчих здібностей студентів, фінансової підтримки цілеспрямованої обдарованої молоді та її працевлаштування на підприємствах Групи компаній «Фактор».

Завданням конкурсу є привернення уваги майбутніх молодих фахівців до діяльності ГК «Фактор», що пропонує оптимальні шляхи вирішення питань професійного становлення та росту майбутніх фахівців.

3. Умови конкурсу.

У конкурсі беруть участь студенти III, IV і V курсів економічних факультетів вищих навчальних закладів III – IV рівнів акредитації.
Конкурс проводиться в три тури.

У першому турі конкурсу беруть участь студенти вищих навчальних закладів (далі — ВНЗ) Харкова та інших міст України. Перший тур конкурсу проходить в режимі онлайн на сайті www.auditor.factor.ua. Учасникам пропонуються опитувальні тестові завдання. Питання, з яких складаються тестові завдання, стосуються фінансової звітності, бухгалтерського обліку, оподаткування, економічного права. Час, відведений на виконання завдання – 1,5 години. Результати онлайн-тестування фіксуються на сайті конкурсу  «Аудитор» (www.auditor.factor.ua).

Переможців I туру за допомогою оголошень, через представників кафедр та задопомогою сайта конкурсу «Аудитор» інформують про місце та час проведення II туру конкурсу. II тур проводиться у м. Харкові на базі одного з ВНЗ за погодженням його керівництва. Тип завдань – ситуативні задачі, що підготовлені фахівцями Аудиторської фірми «Фактор-Аудит». Час, відведений на виконання завдання – 4 години. Під час проведення II туру в аудиторії повинні бути присутні представники робочої групи конкурсу і викладачі кафедр. Письмові відповіді на запитання збирає представник робочої групи і передає для оцінювання членам журі. Результати II туру оформлюються протоколом. Переможці II туру особисто запрошуються для участі у III турі, після чого вони заповнюють анкету встановленого зразка. Співбесіда – III тур конкурсу – проводиться у приміщенні центрального офісу ГК «Фактор».

4. Місце та час проведення.

Конкурс проводиться протягом навчального року: березень - травень 2013 р.
До 15 березня 2014 року студенти мають змогу  зареєструватися на сайті конкурсу «Аудитор», заповнивши анкету та отримавши свій персональний код.

–  I тур у мережі  Інтернет на сайті конкурсу www.auditor.factor.ua проводиться 14-15 березня 2014 року. Підсумки I туру підбиваються до 25 березня 2013 року.

– II тур проводиться наприкінці березня 2014 року. Підсумки II туру підбиваються до 14 квітня 2014 року.

– III тур проводиться у період з 23 по 24 квітня 2014 року. Про конкретну дату проведення учасники та члени журі повідомляються завчасно. Підсумки III туру підбиваються в день проведення співбесіди.

У той же день учасникам конкурсу повідомляється про дату і час проведення урочистої церемонії нагородження переможців.

5. Підбиття підсумків конкурсу.

Підбиття підсумків конкурсу «Аудитор-2014» та церемонія нагородження переможців проводяться у квітні 2014 року. На церемонію запрошуються керівники області та міста, керівництво Групи компаній «Фактор», Ради ректорів вищих навчальних закладів III – IV рівнів акредитації Харківського регіону, завідувачі кафедр, викладачі-куратори конкурсу, учасники III туру, представники засобів масової інформації. Інформація про час і місце проведення урочистостей надається додатково.

Учасники III туру отримують цінні подарунки від ГК «Фактор» та грамоти за активну участь у конкурсі і високі результати. Переможцям конкурсу, які посіли I, II та III місця, вручаються дипломи відповідного ступеня.

Студентам, що будуть продовжувати навчання у вищому навчальному закладі, встановлюється стипендія на 2014 – 2015 навчальний рік у таких розмірах: за I місце – 900 грн. щомісячно; за II місце – 750 грн. щомісячно; за III місце – 500 грн. щомісячно.

Студентам, які закінчують навчання, виплачується разова грошова премія у таких розмірах: за I місце – 3000 грн.; за II місце – 2500 грн.; за III місце – 2000 грн.

УсіВНЗ, студенти яких брали активну участь у конкурсі, нагороджуються безкоштовною передплатою на газету Видавничого будинку «Фактор» «Бухгалтерський тиждень» на навчальний рік та подяками за участь у конкурсі.

6. Організаційний комітет та робоча група конкурсу.

За згодою до складу організаційного комітету входять: президент ГК «Фактор», віце-президент ГК «Фактор», генеральний директор ВБ «Фактор», партнер АФ «Фактор-Аудит».
Уся робота з організації, проведення та підбиття підсумків конкурсу проводиться робочою групою у складі фахівців ГК «Фактор».