Визначені фіналісти конкурсу, які перемогли у II турі XV Всеукраїнського студентського конкурсу «Аудитор»

     У другому турі конкурсу «Аудитор» взяли участь 165 студентів з Харкова, Києва, Львова, Одеси, Дніпропетровська, Донецька, Запоріжжя та Сімферополя. Харківський національний університет будівництва та архітектури радо надав свою аудиторію для учасників II туру, які боролися за право стати фіналістами конкурсу, вирішуючи ситуативні завдання, складені провідними фахівцями аудиторської фірми «Фактор-Аудит».  У Києві другий тур конкурсу традиційно відбувся на базі Київського національного торговельно -економічного університету. За результатами перевірки завдань в третій (фінальний) тур пройшли 20 студентів. Перелік прізвищ наведено нижче.

     Третій тур XV Всеукраїнського студентського конкурсу «Аудитор» відбудеться 23-24 квітня за адресою: вул. Сумська, 106-а, центральний офіс Групи компаній «Фактор». Звертаємо увагу учасників на розподіл по датах співбесіди.

      23 квітня:

1. Пилипчак Максим Юрійович, 4 курс, Харківський інститут банківської справи УБС НБУ

2. Шевченко Алла Вікторівна, 4 курс, Харківський інститут банківської справи УБС НБУ

3. Головашко Олександр Валентинович, 5 курс, Харківський інститут банківської справи УБС НБУ

4. Мельник Альона Ігорівна, 4 курс, Харківський інститут банківської справи УБС НБУ

5. Грінченка Катерина Андріївна, 4 курс, Харківський інститут банківської справи УБС НБУ

6. Кацель Марія Костянтинівна, 4 курс, Харківський торговельно -економічний інститут КНТЕУ

7. Кантемирова Яна Олегівна, 4 курс, Харківський торговельно -економічний інститут КНТЕУ

8. Москаленко Ганна Олександрівна, 4 курс, Харківський торговельно -економічний інститут КНТЕУ

9. Пархоменко Вікторія Сергіївна, 4 курс, Харківський торговельно -економічний інститут КНТЕУ

10. Корнієнко Ганна Олексіївна, 5 курс, Харківський державний університет харчування та торгівлі

      24 квітня:

1. Стеблянко Богдан Олександрович, 3 курс, Харківський національний університет радіоелектроніки

2. Попов Артур Анатолійович, 3 курс, Харківський національний університет радіоелектроніки

3. Процівський В'ячеслав Валентинович, ХГУ « Народна українська академія»

4. Новожилова Аліна Віталіївна, 4 курс, ХГУ «Народна українська академія»

5. Ємцова Євгенія Сергіївна, 3 курс, Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва

6. Ляшенко Майя Олегівна, 5 курс, Київський національний торговельно-економічний університет

7. Орлова Олена Сергіївна, 5 курс, Київський національний торговельно-економічний університет

8. Сорокіна Вікторія Олександрівна, 5 курс, Київський національний торговельно-економічний університет

9. Багнюк Аліна Валентинівна, 5 курс, Київський національний торговельно-економічний університет

10. Шушакова Ірина Костянтинівна, 5 курс, Київський національний торговельно-економічний університет

       Уточнити час співбесіди для кожного учасника можна за тел.: (057) 719-41-18

Вітаємо всіх фіналістів з виходом на «фінішну пряму» і бажаємо вам успіхів!