Новини

Переможці XV Всеукраїнського студентського конкурсу АУДИТОР отримали заслужені нагороди

25 квітня в головному офісі Групи компаній ФАКТОР відбулося вшанування фіналістів та переможців XV Всеукраїнського студентського конкурсу АУДИТОР .
Відкриваючи урочисті збори, голова оргкомітету конкурсу, віце-президент ГК ФАКТОР Ольга Миколаївна Мельник тепло вітала всіх, подякувала фіналістів за активну участь, за задоволення спілкування з мислячими, талановитими студентами, зазначила їх активну життєву позицію. У відповідному слові фіналісти відзначили високий рівень підготовки конкурсу, який допомагає професійному становленню молодих фахівців, дає можливість протягом усіх трьох турів перевірити якість своїх знань і навичок, розкрити свій потенціал, і висловили подяку організаторам конкурсу та його засновнику - президенту ГК « Фактор » Сергію Яковичу Політучого.
Атмосфера урочистості була по-справжньому теплою і дружньою, журі та фіналісти змогли ближче познайомитися, поспілкуватися в неформальній обстановці.

Відкриттям 2014 року став вихід у фінал студентів Харківського торговельно - економічного інституту КНТЕУ. Високий рівень підготовки продемонстрували «наймолодші» учасники конкурсу - студенти 3 курсу Харківського національного університету радіоелектроніки. Найбільшу кількість учасників конкурсу (36 осіб) делегував Харківський національний аграрний університет ім. Докучаєва, а найбільше фіналістів, що пройшли в 3 тур, підготували Харківський інститут банківської справи УБС НБУ та Київський національний торговельно-економічний університет.

Традиційно конкурс проходив у три тури: онлайн-тестування, письмова робота і співбесіда, за результатами яких визначалися переможці. Журі, до складу якого увійшли провідні аудитори та аналітики з питань економіки та бухгалтерського обліку ГК «Фактор», тримало в секреті прізвища кращих студентів аж до церемонії нагородження.
 

Одноголосним рішенням журі I місце в XV Всеукраїнському студентському конкурсі «Аудитор» присуджено студенту 5 курсу Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія» В'ячеславу Процевському.
За словами переможця, його перший досвід участі у конкурсі завершився на другому турі, до фіналу він не дійшов, але зробив висновки, в якій області необхідно посилити свої знання та навички. Цього разу, перебуваючи «у всеозброєнні», йому вдалося взяти цю вершину і завоювати перше місце.

Дипломами за II місце нагороджено:
Кацель Марія
студентка 4 курсу Харківського торговельно-економічного інституту Київського національного
торгово-економічного університету
Шушакова Ірина
студентка 5 курсу Київського національного торговельно-економічного університету

Дипломи за III місце в конкурсі отримали:
Мельник Альона
студентка 4 курсу Харківського інституту банківської справи Національного університету банківської справи Національного банку України
Попов Артур
студент 3 курсу Харківського національного університету радіоелектроніки
Сорокіна Вікторія
студентка 5 курсу Київського національного торговельно -економічного університету

За традицією всі переможці отримали іменні премії та стипендії , а також цінні подарунки від ГК « Фактор».
Фотозвіт з місця події можна подивитися у групі конкурсу Вконтакті.
Тим часом всю необхідну інформацію про захід та умови участі у ньому можна дізнатися на сайті конкурсу auditor.factor.ua


25.04.2014