FAQ

На кого розраховано конкурс «Аудитор»?

До участі в конкурсі запрошуються студенти 3 — 5 курсів вищих навчальних закладів III — IV рівнів акредитації, які навчаються на економічних спеціальностях («Бухгалтерський облік», «Аудит», «Фінанси» тощо).

Яка тематика запитань конкурсу?

Тематика запитань конкурсу охоплює оподаткування, бухгалтерський облік та фінансову звітність, а також правове регулювання підприємницької діяльності.

Чи можна на тестуванні користуватися конспектами, підручниками, книгами?

Ні, користуватися конспектами, підручниками та книгами під час тестування не можна.

Скільки часу дається на виконання тестових завдань?

На виконання тестових завдань відводиться дві години.

Якщо я не переміг у конкурсі в цьому році, чи можу я знову взяти в ньому участь і скільки разів?

Брати участь у конкурсі можуть студенти, які навчаються на 3 — 5 курсах вищих навчальних закладів. Таким чином, якщо студент уперше взяв участь у конкурсі, навчаючись на 3-му курсі, він має право ще двічі спробувати свої сили.

Що отримують переможці конкурсу?

Переможці конкурсу, які зайняли I — III місця, преміюються грошовою винагородою у вигляді іменної стипендії на наступний навчальний рік. Крім того, їм вручаються дипломи, що свідчать про їх успіхи в конкурсі, а також пам'ятні подарунки.

Хто оцінює правильність відповідей на тестуванні, при вирішенні завдань і на співбесіді?

Правильність відповідей на онлайн-тестуванні оцінює програма. Відповіді письмових тестів оцінює журі конкурсу. При цьому за кожну правильну відповідь нараховується 1 бал. Таким чином, кількість правильних відповідей дорівнює кількості набраних балів. Учасники другого туру конкурсу письмово вирішують ситуативні завдання. Роботи перевіряє журі конкурсу, яке також оцінює відповіді учасників третього туру на співбесіді. У складі журі конкурсу — провідні фахівці Аудиторської фірми «Фактор-Аудит», Видавничого будинку «Фактор», керівники підприємств корпорації «Фактор».

Якщо я студент-заочник, чи можу я взяти участь у конкурсі?

У конкурсі можуть брати участь студенти денної та заочної форми навчання.